Połączyli siły dla swoich gości. Muzyczno-restauracyjna współpraca w Ostrowie

2020-05-21 11:24
Klub i restauracja łączą siły
Autor: Kuba Olejnik

Branża restauracyjna powoli jest odmrażana, choć nadal musi spełniać surowe normy przepisów sanitarnych. W przypadku rozrywki sytuacja jest jeszcze trudniejsza. W całym kraju, również w naszym regionie, kluby i dyskoteki pozostają zamknięte… ale niektórzy sobie z tym radzą! I tak Klub Stara Przepompownia oraz sąsiadująca z nim restauracja Trzy Światy razem wymyśliły jak przetrwać czas pandemii.

Jedni potrzebują więcej przestrzeni, drudzy chcą w ogóle wrócić do działania. Wystarczyło zatem rzucić pomysł, dogadać szczegóły – i każdy jest zadowolony. Ostrowski Klub Stara Przepompownia wspólnie z restauracją Trzy Światy, która mieści się w tym samym budynku, razem „wracają do gry”. To pokazuje, że w trudnych czasach pandemii jest solidarność w biznesie.

Idea „połączenia sił” wynika z nowych przepisów. Restauracje musiały dostosować się do nowych wymogów sanitarnych. Większa przestrzeń na jednego klienta, mniej osób w lokalach. Przez to konieczna była redukcja miejsc w restauracjach czy barach. Ważne jest przestrzeganie odległości – minimum 1,5 metra między stolikami. Do tego obowiązkowe stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego przez obsługę i gości. W niektórych przypadkach montowanie ścianek na stolikach.

COŚ DOBREGO #21

Jeszcze trudniejszą sytuację mają kluby muzyczne i dyskoteki, które nadal nie mogą wrócić do normalnego funkcjonowania. Jeśli jednak klub może oddać trochę miejsca restauracji i samemu zaserwować muzykę gościom? Tak właśnie wymyślono w Ostrowie. I zyskają na tym wszyscy.

Goście będą mieli więcej miejsca i łatwiej będzie im „wywalczyć” miejsce przy stoliku – których fizycznie przybędzie. Dodatkowo mogą skorzystać z oferty nie jednego a dwóch miejsc. O korzyściach dla samego klubu i restauracji nie trzeba mówić. Po prostu mogą prowadzić swój biznes, co po kilku tygodniach w zawieszeniu jest na wagę złota. Projekt pod nazwą „GastroParty” rusza 21.05. Na początek przygotowano 3 propozycje – od czwartku do soboty. W kolejnych tygodniach będą się odbywały kolejne, cykliczne wydarzenia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE