bieg leniwca

i

Autor: Bieg Leniwca/fb

Ostrów. 3 kilometry dla MAKSA! Bieg LENIWCA odbędzie się 18. grudnia

2022-12-01 9:30

Dla nas to będą trzy kilometry - biegiem, spacerkiem lub truchtem. Dla Maksia to będą kolejne złotówki, które pomogą mu w walce z rakiem. 18. grudnia w Ostrowie odbędzie się BIEG LENIWCA, który dedykowany będzie 8-latkowi z Ostrowa, który potrzebuje naszego wsparcia w nierównym pojedynku z nowotworem. Bieg poleca RADIO ESKA!

Zapisy do biegu trwają. Wstęp to 30 złotych - albo więcej - które w całości zostaną przekazane na leczenie chłopca.

- 18 grudnia wspólnie w dowolnym tempie przebiegniemy, przejdziemy, jak i również możemy przespacerować dystans 3 kilometrów dla poprawy naszej kondycji sportowej, a przy tym byśmy pomogli szybko wrócić do zdrowia Maksiowi... - informują organizatorzy, którzy jednocześnie BARDZO zapraszają i zachęcają do udziału w tej sportowej zabawie. 

Udział w BIEGU LENIWCA zapowiedzieli już m.in. zawodnicy topowych ostrowskich drużyn - KPR Ostrovii czy BM Stali Ostrów. Tak więc będzie można nie tylko zaliczyć 3 kilometry, pomóc Maksiowi ale też spotkać swoich sportowych idoli.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

BIEG LENIWCA poleca RADIO ESKA!

Czwartkowy test z geografii. Miejsca na Ziemi, które kojarzą się z zimą!

Pytanie 1 z 10
1. Miasto, które często jest zwane "polskim biegunem zimna", to:
bieg leniwca

i

Autor: Bieg Leniwca/fb
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE