O.S.T.R. z premierowym koncertem w Ostrowie!

2020-02-17 11:14 k
O.S.T.R. premierowo w Ostrowie
Autor: Klub Stara Przepompownia

Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce – O.S.T.R. – po raz kolejny wystąpi w Ostrowie Wielkopolskim. Już 28. lutego do sprzedaży trafi najnowszy krążek artysty pt. „Gniew”. Tego dnia O.S.T.R. wystąpi również w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie, gdzie zagra premierowy koncert z materiałem z nowej płyty. Podczas koncertu nie zabraknie świeżych numerów, a także największych hitów z minionych płyt pochodzącego z Łodzi rapera.

Adam Ostrowski to twórca, który przyzwyczaił swoich fanów do regularnych premier kolejnych płyt. Nie inaczej będzie też w tym roku – pod koniec lutego ukaże się najnowszy materiał rapera. Album „Gniew” to pierwszy od 9 lat krążek O.S.T.R-a wyprodukowany w całości przez samego artystę. Na żywo nowe dzieło łódzkiego rapera fani usłyszą 28. lutego w Ostrowie. Po raz kolejny właśnie w tym mieście Ostrowski rozpocznie trasę promującą swoje nowe dzieło.

O.S.T.R. - a właściwie Adam Ostrowski – to muzyk, producent, instrumentalista, raper. Twórca 20 autorskich albumów muzycznych. Zdobywca 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od lat związany jest z wytwórnią płytową Asfalt Records.

Jego koncert w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się w piątek, 28. lutego. Otwarcie klubu o godzinie 21:00. Planowany start koncertu to godzina 22:00.