Naklejka solidarności dla pracowników szpitala w Ostrowie!

2020-04-10 10:27
naklejka
Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowie Dyrektorzy szpitala w Ostrowie prezentują naklejkę dla medyków

To ma być wyraz solidarności pracowników szpitala w Ostrowie Wielkopolskim i solidarności z nimi. Szpital wraz z ostrowskim grafikiem Piotrem Łopatką przygotował specjalną NAKLEJKĘ z logotypem placówki, którą pracownicy będą mogli nakleić na przednią szybę samochodu. I w ten sposób- poczuć wzajemne wsparcie.

Tu nie chodzi o jakieś korzyści. Ale o solidarność. O pewne poczucie wspólnoty. Dlatego przy pomocy Piotra Łopatki powstał ten niecodzienny logotyp.

To ma taki cel solidaryzujący się całego środowiska medycznego, wszystkich pracowników szpitala w Ostrowie. Ale także innych szpitali.

Nie chodzi o to, by ktoś nam ustąpił miejsca- a i takie gesty się przecież zdarzają i są one bardzo miłe. Ale zależy nam na tym, by jakoś chociaż symbolicznie wesprzeć pielęgniarki, lekarzy, ratowników, pozostały personel. Oni wszyscy teraz wykonują niezwykłą pracę. Dlatego taki mały gest solidarności dla nich i z nimi.

Mówi dyrektor szpitala w Ostrowie- Dariusz Bierła.

Oczywiście naklejka jest rzeczą dobrowolną. Ale od dziś ci pracownicy, którzy zechcą , będą mogli naklejkę wziąć. Wydawanie potrwa kilka dni.

A jak dotąd w szpitalu w Ostrowie ​nie ma  ŻADNEGO przypadku koronawirusa zarówno jeśli chodzi o pacjentów, jak i personel medyczny.
Obecnie w placówce powstaje - budowana przez żołnierzy WOTu- kontenerowa izba przyjęć, tak by jeszcze bardziej kontrolować przepływ pacjentów i nie dopuścić, by doszło do zakażenia pacjentów czy lekarzy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE