Można pokolorować Ostrów! Miasto ma własną kolorowankę

2021-01-11 13:07 k
Ostrowska kolorowanka
Autor: UM Ostrów/ mat. prasowe

Pokoloruj Ostrów i wygraj nagrody. Miasto zachęca do udziału w konkursie z okazji premiery miejskiej kolorowanki. Póki co do wyboru jest 16 prac przedstawiających popularne miejsca w Ostrowie, które najmłodsi – i nie tylko – mogą pokolorować. W planach jest jednak stworzenie kolejnych propozycji. Te wybiorą mieszkańcy.

Arena Ostrów, mural z wizerunkiem Krzysztofa Komedy, tężnie w Parku Miejskim i wiele więcej. Charakterystyczne ostrowskie miejsca można teraz samodzielnie pokolorować. Miasto zachęca do tego młodszych i starszych mieszkańców a najlepsze prace nagrodzi pakietem miejskich gadżetów. By wciąż udział w konkursie należy wydrukować jedną z 16 dostępnych prac z kolorowanki, stworzyć własne dzieło sztuki i zdjęciem podzielić się na facebookowym profilu UM Ostrów.

Pięć zdjęć z największą liczbą polubień zgarnie nagrody. Będzie to pakiet gadżetów związanych z Ostrowskim Budżetem Obywatelskim – m.in. torbę, kalendarz, maseczki, kubki i oczywiście kredki, które nieodłącznie związane są z tematem konkursu. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie umostrow.pl

Prace nad miejską kolorowanką nadal trwają a mieszkańcy mogą zdecydować jakie jeszcze miejsca będą widniały na kolejnych stronach. Szczegóły akcji znajdziecie w sieci.

Kreatywne ferie z Minecraftem