Dziennikarze upiekli 260 pierników! Dla kogo?

2022-12-09 8:41

Kolejne wielkie dziennikarskie PIERNICZENIE za nami. Efekt poznacie już 17 i 18 grudnia na "Wigilii na Kaliskim Rynku". Dziennikarze z Kalisza i Ostrowa spotkali się przy jednym stole, by wspólnie przygotować świąteczne pierniki. Upiekli i przyozdobili ponad 250!

Choinki, aniołki, gwiazdki, renifery i nie tylko! Dziennikarze z Kalisza i Ostrowa połączyli siły i przygotowali ponad 250 świątecznych pierników, które będzie można nabyć podczas Wigilii na kaliskim rynku.

Jestem tutaj od początku. I będę do końca i o jeden dzień dłużej - mówi Sylwia, która jak i pozostali dziennikarze zawsze stawia się na "piernikowym posterunku". - Atmosfera jest świetna, ludzie są świetni, a przede wszystkim ważny jest cel - zbiórka pieniędzy na rzecz chorych dzieci. - Ja zrobiłem gwiazdki, choinki, dzwonki - dodaje Andrzej, dla którego praca przy piernikach dziennikarskich to już grudniowa tradycja. - Fajnie jest się tak spotkać, niby w pracy, a jednak nie. Pośmiać się, pogadać a przede wszystkim zrobić coś dla innych. - Jest git - zawsze tu byłyśmy i będziemy - dodają Basia i Danusia, a za nimi kilka jeszcze innych osób, które przy wspólnym, piernikowym stole się pojawiły.

Dochód ze sprzedaży pierników wspomoże zbiórkę pieniędzy na podopiecznych fundacji Bread od life. "Wigilia na Kaliskim Rynku" już 17 i 18 grudnia.

Ale w tym roku wyjątkowo nie na rynku - bo ten rozkopany - ale na kortach przy CKiSz.

Nie może WAS tam zabraknąć.

Medialnie wydarzenie wspiera Radio Eska.

QUIZ: Czy byłeś grzeczny w tym roku?

Pytanie 1 z 11
Najgorsza rzecz, którą zrobiłeś w tym roku, to:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE