Chcesz rozkręcić biznes? Wynajmij lokal na targowisku!

2020-01-31 15:14
Targowiska w Ostrowie Wlkp.
Autor: www.umostrow.pl Targowiska w Ostrowie Wlkp.

Spółka Targowiska Miejskie początkującym rekinom biznesu oferuje wynajęcie lokali na placach targowych przy ul. Głogowskiej, przy ul. Witosa oraz zieleniakach. Co ważne - własne miejsce pracy nie wymaga od przedsiębiorców inwestowania dużych pieniędzy!

Jak informuje Urząd Miasta, wystarczy zawrzeć umowę na najem kiosku, lokalu, czy podjąć działalność handlową na wybranym miejscu na placu, korzystając na przykład z miejsc pod wiatami.

Spółka Targowiska Miejskie oferuje powierzchnie handlowymi na placach, a także wolne lokale w budynku przy ul. Targowej 1. Posiada też kilka wolnych kiosków handlowych o powierzchni od ok. 8 m² - 12 m² oraz jeden kiosk typu ALSA o powierzchni 18 m² na targowisku przy ul. Głogowskiej. Do wynajęcia są też wolne pawilony handlowe na terenie targowiska przy ul. Grabowskiej/Witosa. 

Ceny, lokalizacja i wielkość przestrzeni zachęcają do wynajmu - lokale 12 m², 24 m² i 38 m² wyposażone są w pełną infrastrukturę, w dobrym standardzie, z pobliskimi miejscami parkingowymi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE