BYŁA MOC! Muzyka elektroniczna zawładnęła Ostrowem

2021-11-29 8:56

To była prawdziwa uczta dla fanów muzyki elektronicznej. Choć także ci, którzy na co dzień żyją w innych rytmach, spokojnie mogli znaleźć coś dla siebie. Za nami pierwszy Target Arena Festiwal Ostrów 2021. Medialnym parterem było Radio Eska.

Było świetnie. Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy - mówią Łukasz i Gosia, którzy na festiwalu się znaleźli, bo wygrali wejściówki w ESCE.

Naprawdę to było coś! Świetnie zorganizowane. Artyści też w doskonałej formie. Tylko...trochę za krótko. Jak już się człowiek "wkręci", to czas mija szybko. Bardzo fanie się bawiliśmy. Zdecydowanie uważamy, że ci, którzy się wahali i nie przyszli mogą żałować. Bo frekwencja na pewno mogła być większa. Ale cieszymy się, że nam udało się tu być i fantastycznie spędzić czas.

Na brak dobrych emocji nie narzekała też Kasia, która bardzo lubi taką muzykę.

Czekałam na ten wieczór długo. Fajnie, że w Ostrowie takie rzeczy się dzieją. Dla mnie to trochę "powrót do przeszłości", bo niektóre rytmy pamiętam z dyskotek, na które dziś już raczej nie chodzę. Ale festiwalu nie mogłam sobie odpuścić.

Zabawa trwała kilka godzin. Na festiwalowej scenie zagrali dj- e z Polski i Holandii.

Medialnym partnerem Target Arena Festiwalu było RADIO ESKA.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Szpanować inteligencją możesz dopiero od 7/10

Pytanie 1 z 10
Na tym uniwersytecie studiowała, a następnie została pierwszą kobietą profesorem Maria Skłodowska-Curie. Mowa o..
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE