Wraca sportowy dzielnicowy! I znów zadba o zdrowie opolan

2021-05-05 16:21
tenis
Autor: pixabay.com

Sportowy dzielnicowy znów rozrusza opolan. Na osiedlu Armii Krajowej będziecie mogli w każdą środę o 17 :00 maszerować z kijkami.

Startują też zajęcia ruchowe na Zaodrzu - w parku na osiedlu Dambonia oraz na boisku przy Prószkowskiej.

Nie potrzebna jest wielka sprawność. Bawimy się w każdym wieku, od 2 lat do 102 lat. Każdy znajdzie coś dla siebie. To nie są zajęcia na wyścigi lub na czas. Ludzie na poprzednich zajęciach nauczyli się, jak prawidłowo chodzić i jakie ćwiczenia należy wykonywać stosownie do wieku, stanu zdrowia i wagi, żeby nie obciążać stawów.

- mówi Marcin Sagan, naczelnik ratuszowego wydziału sportu.

Mali opolanie z kolei będą mogli spróbować gry w tenisa. Te zajęcia startują w sobotę (8.05) na kortach na Dambonia. Ale trzeba się na nie zapisać.​

Cały sprzęt zapewni instruktorka, ale warto zabrać wygodne buty, dres i butelkę wody. Dzieci i rodzice pewnie o tym doskonale wiedzą. Trzeba mieć tylko dobry humor, uśmiech na twarzy i chęć do poruszania się.

Zajęcia ruchowe na Dambonia odbywają się w każdą środę i piątek, a na boisku na Prószkowskiej w poniedziałki i czwartki.I co ważne - ćwiczyć ze sportowym dzielnicowym możecie za darmo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE