Sprawdzamy opolskie drogi! Gdzie uważać o tej porze?

2021-09-07 11:52
Korek
Autor: Alexander Grishin/Pixabay Uważajcie na drogach

Rozkręca się ruch w Opolu. A remonty nie ułatwiają życia kierowcom. Sprawdź gdzie trzeba szczególnie uważać!

Pierwszych korków możecie się spodziewać już na Piastowskiej, Spychalskiego czy na Placu Piłsudskiego. A skoro o placach mowa - to musicie uzbroić się w cierpliwość też w okolicach Placu Koprernika. Żermoskiego czy Sienkiewicza zapełniają się z minuty na minutę.

Mamy też sporo remontów. Drogowcy utrudniają jazdę na obwodnicy północnej, tam w okolicach mostu na Odrze. I wasz czas jest w ich rękach, a w ich rękach wahadło.

Na ulicy Katowickiej zmiany! Już można skręcić z Ozimskiej w stronę szpitala wojewódzkiego. Nawet przez pasy znów można tam przejść! Tyle, że remont drogowcy zaczęli już po drugiej stronie skrzyżowania i nie wjedziecie teraz w stronę ul. Armii Krajowej.

Przez budowę skrzyżowania Oleska-Batalionów Chłopskich-Bohaterów Monte Casino jeździmy po staremu, czyli ostrożnie.

Więcej o remoncie na Katowickiej przeczytacie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE