Policja sprawdza, jak doszło do tragicznego pożaru w kompleksie hotelowym w Chrząstowicach

2022-11-17 10:02
Pożar w Chrząstowicach
Autor: asz

​Opolscy saperzy sprawdzają wnętrze spalonej strzelnicy w Chrząstowicach pod Opolem. Tak, żeby strażacy i policjanci mogli wejść do środka. W ogniu stanęła przyległa do hotelu część rekreacyjna ze strzelnicą i kortem tenisowym. W wyniku pożaru zginęła jedna osoba, dwie zostały ranne.

Opolska policja sprawdza, jak doszło do tragicznego pożaru w kompleksie hotelowym w Chrząstowicach. Tam całą noc paliła się przylegająca do budynku strzelnica. Dlatego na miejsce trzeba było wezwać saperów, żeby zabezpieczyli teren.

To jest bardzo żmudna i precyzyjna praca, więc podejrzewam, że my będziemy na miejscu przez cały dzień. Zabezpieczamy to wszystko, co może pomóc odpowiedzieć nam na pytanie, gdzie rozpoczął się ten pożar i jak do niego doszło.

- mówi Dariusz Świątczak z opolskiej policji

W pożarze zginęła jedna osoba, dwie zostały ranne i trafiły do szpitala. Policja nie wyklucza, że w spalonym budynku mogą być jeszcze inne osoby. W akcji gaszenia pożaru brały udział 22 zastępy straży pożarnej.

Strażacy gasili palącą się przyhotelową strzelnicę przez całą noc. W kulminacyjnym momencie pracowały tam 22 zastępy.

QUIZ: Jak dobrze znasz nowości disco polo 2022? Poniżej 10 punktów nie nazywaj się ekspertem

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego: w swojej piosence zespół Playboys odwiedza "Bahamy, morze..."
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE