Dzień Babci i Dziadka w Turawa Park w Opolu. Szykuje się zabawa

2023-01-18 11:04

Centrum Handlowe Turawa Park w Opolu organizuje Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zgodnie z tradycją, obdarowujemy ich upominkami i życzeniami. W Turawa Park powstanie wyjątkowa strefa, w której będzie można skorzystać z pomocy i przygotować niezwykłe upominki dla babci i dziadka.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Centrum Handlowe Turawa Park wspiera swoich Klientów w przygotowaniu idealnych upominków dla Dziadków.

21 stycznia, w godzinach 12:00 – 18:00, na pasażu centrum odbędą się warsztaty kreatywne, a na chętnych do pamiątkowych zdjęć czekać będzie retro fotobudka.

W tym dniu będzie można także skorzystać z darmowego badania ciśnienia tętniczego, czy zmierzyć poziom glikemii.

Dzień Babci i Dziadka w Opolu

Już 21 stycznia, w godz. 12 – 18, na pasażu Centrum Handlowego Turawa Park powstanie wyjątkowa strefa, w której będzie można skorzystać z pomocy i przygotować niezwykłe upominki dla Dziadków.

  • WARSZTATY KREATYWNE, podczas których uczestnicy pod okiem prowadzących, będą tworzyć wyjątkowe upominki dla babci i dziadka. Mali klienci udekorują drewniane pudełka na herbatę, którymi następnie obdarują swoich dziadków. Poprzez spersonalizowany prezent, dziadkowie za każdym razem, gdy sięgną po ulubioną herbatę, pomyślą o swoich kochanych wnukach. Warto podkreślić, że taka elegancka i oryginalna herbaciarka nada charakteru każdemu wnętrzu.
  • RETRO FOTOBUDKA, w której Klienci centrum będą mieli możliwość sfotografowania się wspólnie z babcią i dziadkiem, lub wykonania pamiątkowego zdjęcia specjalnie dla nich. Fotografie drukowane będą na miejscu.
  • DARMOWE POMIARY CIŚNIENIA TĘTNICZEGO I GLIKEMII. Z myślą o zdrowiu osób starszych i propagowaniu profilaktyki zdrowotnej, na pasażu centrum pojawią się stanowiska, przy których studenci medycyny Uniwersytetu Opolskiego będą wykonywać darmowe pomiary ciśnienia tętniczego i glikemii. Chętne osoby będą mogły również porozmawiać na temat profilaktyki raka szyjki macicy.

Laurka na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Czym byłby Dzień Babci i Dziadka bez życzeń w formie pięknej laurki?

Aby zachęcić najmłodsze pokolenie do samodzielnego wykonania upominków dla dziadków, Centrum Handlowe Turawa Park opublikowało na swoim profilu na Facebooku konkurs. Zgłoszenia można przesyłać do 19 stycznia. Na laureatów czekają kolejne idealne prezenty dla dziadków: podwójne zaproszenia do teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu oraz karty podarunkowe do Deichmann.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE