Wypadek w Barczewie. DK 16 zablokowana. Tworzą się korki!

2022-08-16 17:20

Niebezpieczny wypadek na drodze krajowej numer 16 w Barczewie. Zderzyły się tam trzy samochody. Kierowcy podróżujący tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami. Droga została zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek (16 sierpnia) po południu na drodze krajowej numer 16 (DK 16) w miejscowości Barczewo pod Olsztynem. Zderzyły się tam trzy samochody. Na miejscu pracują służby. Droga została zablokowana. Policja zorganizowała objazdy - w kierunku Mrągowa przez Barczewo, w stronę Olsztyna na węźle Kromerowo przez starą szesnastkę.

AKTUALIZACJA:  W wyniku tego wypadku dwóch kierowców zostało przetransportowanych do szpitala. Droga krajowa przez ponad 3 godziny była całkowicie zablokowana.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Braniewo: Zginął razem z żoną i synkiem. Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE