Wypadek na trasie Wozławki - Lidzbark Warmiński. Auto uderzyło w kilka drzew [ZDJĘCIA]

2022-06-07 10:53

Groźny wypadek na trasie Wozławki - Lidzbark Warmiński. Samochód osobowy marki volkswagen uderzył w kilka przydrożnych drzew. Mężczyzna wypadł z pojazdu w czasie zderzenie z ostatnim drzewem. W przydrożnym rowie znalazł go inny kierowca.

Do wypadku doszło w poniedziałek (6 czerwca) po godzinie 18.00 na trasie Wozławki - Lidzbark Warmiński. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że 20-latek jadąc prostym odcinkiem drogi, stracił panowanie nad autem, po czym uderzył w kilka przydrożnych drzew i wypadł z samochodu. W rowie znalazł go inny kierowca, który wezwał pomoc. W zaroślach znaleziono też silnik volkswagena.

Od 20-latka wyraźnie czuć było alkohol. Mieszkaniec gminy Bisztynek trafił do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań w laboratorium kryminalistycznym. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna ma sądowy prowadzenia pojazdów. Kryminalni wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Zabezpieczyli wrak auta i jego silnik na parkingu strzeżonym. Dochodzenie w tej sprawie ma na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Olsztyn. Osobówka potrąciła dwie osoby na hulajnodze. Nagranie z monitoringu!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE