Wypadek na DK 65 Grajewo - Bogusze. Zderzyły się trzy auta. Małe dziecko w szpitalu!

i

Autor: KPP Ełk Wypadek na DK 65 Grajewo - Bogusze. Zderzyły się trzy auta. Małe dziecko w szpitalu!

Wypadek na DK 65 Grajewo - Bogusze. Zderzyły się trzy auta. Małe dziecko w szpitalu!

2022-08-11 10:09

Poważny wypadek na drodze krajowej numer 65 na trasie Grajewo - Bogusze. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów. Trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko, zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło w środę (10 sierpnia) przed godziną 18.00 na DK 65 na trasie Grajewo-Bogusze. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 34-letnia kierująca osobowym audi nie upewniła się, czy jadący za nią pojazd nie rozpoczął manewru wyprzedzania i sama zaczęła wyprzedzać jadący przed nią samochód. W wyniku tego zderzyła się z dwoma pojazdami, jeden z nich dachował w przydrożnym rowie. 

Łącznie samochodami podróżowało siedem osób. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko. Na szczęście nie doznały poważnych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali kierującej audi prawo jazdy.

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE