WOŚP w Dywitach 2023. Jakie atrakcje zaplanowano?

2023-01-24 14:47
WOŚP serduszka
Autor: Justyna Świderska

Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie się działo nie tylko w Olsztynie, ale również w pobliskich gminach. Jedną z nich jest Gmina Dywity, gdzie na uczestników czeka wiele atrakcji.

W ostatnią niedzielę stycznia rusza 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywnie będzie w Olsztynie, ale również w pobliskich gminach. Gmina Dywity we współpracy z regionalnym Polskim Czerwonym Krzyżem zaplanowała wiele atrakcji. Odbędzie się chociażby bieg z puszką w rytmach samby ulicami Dywit czy kąpiel lokalnych morsów.

- Będzie się działo bardzo, bardzo dużo. W tym roku gramy też z grupą ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie. Pracujemy aktualnie nad dużą dekoracją, którą chcemy postawić w sali szkoły podstawowej w Dywitach, bo tam będzie miał miejsce orkiestrowy Finał - mówi Anna Guz z Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach.

Posłuchaj: Oskar Biedrzyński w rozmowie z Anną Guz przedstawicielką Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach o planach na WOŚP
Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?

W Olsztynie orkiestrowe granie usłyszycie przede wszystkim na Starym Mieście oraz w Galerii Warmińskiej i Aurze. Oprócz tego nie zawiodą też morsy z klubu „Kąpiący się Zimą”, którzy spotykają się o 11 nad jeziorem Ukiel.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE