WOŚP w Dywitach 2023. Jakie atrakcje zaplanowano?

2023-01-24 14:47
WOŚP serduszka
Autor: Justyna Świderska

Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie się działo nie tylko w Olsztynie, ale również w pobliskich gminach. Jedną z nich jest Gmina Dywity, gdzie na uczestników czeka wiele atrakcji.

W ostatnią niedzielę stycznia rusza 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Charytatywnie będzie w Olsztynie, ale również w pobliskich gminach. Gmina Dywity we współpracy z regionalnym Polskim Czerwonym Krzyżem zaplanowała wiele atrakcji. Odbędzie się chociażby bieg z puszką w rytmach samby ulicami Dywit czy kąpiel lokalnych morsów.

- Będzie się działo bardzo, bardzo dużo. W tym roku gramy też z grupą ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie. Pracujemy aktualnie nad dużą dekoracją, którą chcemy postawić w sali szkoły podstawowej w Dywitach, bo tam będzie miał miejsce orkiestrowy Finał - mówi Anna Guz z Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach.

Posłuchaj: Oskar Biedrzyński w rozmowie z Anną Guz przedstawicielką Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach o planach na WOŚP
Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?

W Olsztynie orkiestrowe granie usłyszycie przede wszystkim na Starym Mieście oraz w Galerii Warmińskiej i Aurze. Oprócz tego nie zawiodą też morsy z klubu „Kąpiący się Zimą”, którzy spotykają się o 11 nad jeziorem Ukiel.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE