Węgorzewo. Awantura o kanał w telewizji. Mężczyzna osadzony w areszcie

i

Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne Węgorzewo. Awantura o kanał w telewizji. Mężczyzna osadzony w areszcie

Węgorzewo. Awantura o kanał w telewizji. Mężczyzna osadzony w areszcie

2023-02-06 20:45

Chwile grozy przeżyła 48-letnia mieszkanka gminy Budry (powiat węgorzewski). Po tym, gdy próbowała zmienić kanał w telewizji, mieszkający z nią mężczyzna zaczął ją wyzywać, szarpać, groził pozbawieniem życia i kilkukrotnie uderzył ją w twarz. Policja zatrzymała agresywnego 58-latka w policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (5 lutego) po południu. Patrol policji został skierowany na interwencję domową do jednej z rodzin mieszkającej na terenie gminy Budry. Kiedy przyjechali na miejsce, przed domem stała przemarznięta i przerażona kobieta.

Jak ustalili funkcjonariusze, wspólnie zamieszkujący z nią mężczyzna wyzywał ją, szarpał za ubrania, kilkukrotnie uderzył w twarz oraz groził pozbawienia życia. Kobiecie udało się wyrwać z rąk oprawcy i uciekła z mieszkania. Pomimo interwencji policji agresor nie chciał się uspokoić. Jedynym sposobem, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo 48-latce, było odseparowanie pijanego awanturnika od pokrzywdzonej. Powodem tak nerwowego i agresywnego zachowania mężczyzny była próba przełączenia kanału telewizyjnego.

58-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Interweniujący funkcjonariusze objęli mieszkańców procedurą Niebieskie Karty oraz przyjęli od kobiety zawiadomienie o znęcaniu.

Zarabiali na prostytucji! Gangiem kierowała polsko-rosyjska para! Grozi im nawet 12 lat więzienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE