Warmińsko-mazurskie. Gęste mgły znowu utrudnią widoczność. IMGW wydało ostrzeżenie! [LISTA POWIATÓW]

2022-11-03 13:00
Warmińsko-mazurskie. Gęste mgły znowu utrudnią widoczność. IMGW wydało ostrzeżenie! [LISTA POWIATÓW]
Autor: Unsplash Warmińsko-mazurskie. Gęste mgły znowu utrudnią widoczność. IMGW wydało ostrzeżenie! [LISTA POWIATÓW]

Gęsta mgła znowu spowije województwo warmińsko-mazurskie i utrudni jazdę kierowcom. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia. Obowiązuje w kilku powiatach na wschodzie regionu. Listę znajdziesz poniżej.

Przed nami kolejne listopadowe mgły. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie dla całego województwa podlaskiego oraz wschodniej części warmińsko-mazurskiego. — Miejscami prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić od 100 m do 200 m — informuje IMGW.

Alertem w województwie warmińsko-mazurskim objęte zostały takie powiaty jak: węgorzewski, gołdapski, olecki, giżycki, piski oraz ełcki.

Ostrzeżenie obowiązuje od czwartku od godziny 19.00 do piątku do godziny 9.00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 70 procent.

W. BUDA: BEZROBOCIE MOŻE WZROSNĄĆ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE