Walka o play-off wciąż trwa! Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów [AUDIO]

2021-02-12 22:28
Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Indykpol AZS Olsztyn

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn walczą o awans do fazy play-off. Kolejnym rywalem akademików z Kortowa będzie PGE Skra Bełchatów. Początek sobotniego spotkania w Hali Urania o godzinie 14:45.

Do zakończenia części zasadniczej PlusLigi pozostały tylko trzy spotkania. Najbliższym rywalem akademików z Kortowa będzie Skra Bełchatów. Początek sobotniego starcia w Hali Urania o godzinie 14:45. Przypomnijmy, iż w pierwszym spotkaniu lepsi okazali się bełchatowianie, zwyciężając 3:0. Czego możemy się spodziewać po rewanżowej konfrontacji w Olsztynie?

- Nasi rywale mają bardzo silnych środkowych, jak Karol Kłos czy Norbert Huber – mówi Robbert Andringa – przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn. - Trzeba również zwrócić uwagę na Milada Ebadipoura, Taylora Sandera i Grzegorza Łomacza. Mają dobrą drużynę, lecz wszystko zależy od nas. Jeśli będziemy potrafili zagrać tak, jak w ostatnich tygodniach, jeśli ograniczymy liczbę błędów w ataku i na zagrywce, to mamy szansę zdobyć punkty. A kto wie – może zwyciężymy?

Posłuchaj: Robbert Andringa – przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn przed meczem z PGE Skrą Bełchatów (13.02)

Początek sobotniego spotkania ze Skrą w Hali Urania o godz. 14:45. Potem rywalami Indykpolu AZS Olsztyn będą GKS Katowice i Asseco Resovia Rzeszów.

Tłusty czwartek w Olsztynie – Jak powstają pyszne pączki?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE