Wakacje 2021. W weekend rodzinnie zagraj z Możdżonkiem

2021-08-26 17:18

W ostatni weekend wakacji startuje akcja Marcin Możdżonek Family Cup. Reprezentant Polski, Mistrz Świata i Europy w siatkówce zaprasza całe rodziny do sportowych zmagań na piasku. Wydarzenie odbędzie się w czterech miastach na Warmii i Mazurach.

Eska Summer City Olsztyn - Ukiel Beach Rugby Cup 2021

Ostatni weekend sierpnia w województwie warmińsko-mazurskim przynosi niecodzienne zaproszenie do zabawy. W sobotę i niedzielę, 28. i 29. sierpnia Fundacja Marcina Możdżonka zaprasza do Olsztyna, Giżycka, Szczytna oraz Olecka na wyjątkowe turnieje siatkówki plażowej.

Możdżonek Family Cup to świetna okazja do dobrej zabawy i wspólnej integracji jaką daje nam uprawianie siatkówki. Zapraszamy trzyosobowe drużyny złożone z członków rodziny lub przyjaciół. Nieważne są umiejętności, poziom sportowy czy doświadczenie. Każdy ma szansę spróbować swoich sił i to jest dla nas najważniejsze. Chcemy zachęcić, żeby w nawale codziennych zajęć znaleźć czas również na aktywność fizyczną – mówi o turnieju Marcin Możdżonek.

Marcin Możdżonek Family Cup to doskonała okazja do wspólnej integracji oraz sportowej rywalizacji w gronie najbliższych. Rodzinna atmosfera, złoty piasek i cztery wakacyjne turnieje siatkówki, w których #MOŻesz rywalizować w zespole złożonym z najbliższych krewnych lub przyjaciół. Nie liczą się umiejętności, liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?
Marcin Możdżonek Family Cup już w weekend
Autor: Marcin Możdżonek Family Cup już w weekend Marcin Możdżonek Family Cup już w weekend

Na swojej drodze spotkałem wielu ludzi, którzy pomogli mi odnosić sukcesy. Może to zabrzmi górnolotnie, ale teraz moim obowiązkiem jest oddawanie tego, co kiedyś dostałem od innych. Spełniłem się jako siatkarz, odniosłem sukces, którym teraz chcę się dzielić, dlatego postanowiłem założyć Fundację, której głównym celem jest pomaganie dzieciom i młodzieży w realizowaniu sportowych marzeń – mówi o założeniu fundacji Marcin Możdżonek.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE