Nie żyje spadochroniarz

i

Autor: Eska Elbląg Nie żyje spadochroniarz

wypadek

W Elblągu zginął 64-letni spadochroniarz. Spadł tuż przy bloku

Spadochroniarz spadł przed budynkiem wielorodzinnym i mimo reanimacji zmarł - poinformował w sobotę rzecznik warmińsko-mazurskiej strazy pożarnej st. kpt. Grzegorz Różański. 64-latek spadł do ogródka przy bloku przy ul. Sadowej w Elblągu. Na miejsce przyjechał przedstawiciel organizatora skoków.

Elbląg: Nie żyje spadochroniarz

Jak podała straż pożarna, w sobotę przed godz. 16 64-letni spadochroniarz spadł przed budynkiem wielorodzinnym przy ulicy Sadowej w Elblągu. Według służb, czasza spadochronu była otwarta.

W momencie dojazdu strażaków na miejsce, policjanci prowadzili już reanimację mężczyzny. Mimo akcji reanimacyjnej, także przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych, mężczyzny nie udało się uratować. O wypadku powiadomiono Komisję Badania Wypadków Lotniczych. Na miejsce przyjechał przedstawiciel organizatora skoków.

Desant spadochroniarzy na poligonie drawskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE