Kolorowe KROWY pasą się w centrum Olsztyna! Niecodzienny widok przy amfiteatrze [FOTO]

2021-03-19 12:55

Na nietypowy widok mogą natknąć się mieszkańcy Olsztyna, którzy spacerują nieopodal amfiteatru. Tam Miejski Ośrodek Kultury postanowił usadowić stadko... kolorowych krów. Czy przepiękne figury zdołają odpędzić zimową aurę i namówić do przyjścia wiosnę? Mamy taką nadzieję!

W olsztyńskim amfiteatrze rozgościło się stadko kolorowych krów. Piękne figury zostały ustawione w przestrzeni miejskiej przez ośrodek kultury. - Na scenie olsztyńskiego amfiteatru pojawiła się wiosenna instalacja - mówi dyrektor MOK-u, Mariusz Sieniewicz. - Niech dobre i mądre oko kulturowej krowy stanie się dla metaforą melancholijnej niefrasobliwości, której wszystkim nam dziś potrzeba. Metafizycznie przydrożny spokój tych pogodnych stworzeń i ich cierpliwy dystansik do zgróz tego świata to dobry punkt odniesienia przed wiosennymi porządkami i we własnej głowie - dodaje.

Czy te niezwykłe, barwne krowy na zielonej trawie będą w stanie przywołać wiosnę? To się okaże już w najbliższych dnia. Na razie jednak meteorolodzy zapowiadają, że w weekend będzie jeszcze prószyć.

Instalacja w amfiteatrze zostanie co najmniej do końca kwietnia.

Raport z anteny 19.03.2021, godz.10

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl lub wyślij wiadomość na nasz fanpage Eska Olsztyn News. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE