V Dni Świadomości Żywieniowej już w połowie października. Trwają zapisy [AUDIO]

2022-10-04 19:31

Czy wiemy co pijemy, zdrowie w liściach, peklowanie oraz dieta a starzenie skóry – to tylko skromna część zagadnień, które poruszone będą podczas 5. Dni Świadomości Żywieniowej. Te odbędą się już w połowie października.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Dni Świadomości Żywieniowej

Nadciągają 5. Dni Świadomości Żywieniowej. Przed nami trzy intensywne dni wykładowe o interdyscyplinarnym i międzynarodowym charakterze. Wydarzenie odbędzie się w weekend od 14 do 16. października w formie online - na platformie Google Meet. Udział jest bezpłatny, a zarejestrowani uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie ma zaszczyt zaprosić Państwa na V Dni Świadomości Żywieniowej. Przed nami trzy intensywne dni wykładowe, na których specjalnie dla Państwa specjaliści ze świata żywienia zaprezentują wykłady opierające się na rzetelnej, specjalistycznej wiedzy. W dalszym ciągu utrzymujemy interdyscyplinarny i międzynarodowy charakter naszego wydarzenia - będziemy gościć żywieniowców, technologów, dietetyków, psychologów, lekarzy – zapowiada Ola Purkiewicz z Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie. Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką żywienia człowieka oraz technologii żywności, a także chcących zmienić swój sposób odżywiania czy podejście do żywności. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy udziału biernego w wydarzeniu do dnia 10 października do godz. 23:59. Za uczestnictwo bierne przewidziane są certyfikaty potwierdzające obecność w wydarzeniu. Budujemy świadomość żywieniową! - mówi dr Joanna Ciborska z katedry Żywienia Człowieka UWM.

Posłuchaj: Gośćmi Anity Zalewskiej były drJoanna Ciborska i Ola Purkiewicz - organizatorki 5. Dni Świadomości Żywieniowej

QUIZ: PRL na słodko. Pamiętasz te smaki i co wiesz o słodyczach z PRL-u?

Pytanie 1 z 10
Czekoladą numer 1 w PRL była:
V Dni Świadomości Żywieniowej już w połowie października
Autor: materiał organizatora V Dni Świadomości Żywieniowej już w połowie października

Link zgłoszeń: https://forms.gle/W4NZqi4goDyx3kng6

14. października będzie dniem prelekcji anglojęzycznych, sobota 15. i niedziela 16. to po 8 i 9 prelekcji w języku polskim. Szczegółowy program będzie dostępny na profilu wydarzenia i na eska.pl. 5. Dni Świadomości Żywieniowej poleca radio Eska!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE