TOP 10 romantycznych miejsc na Warmii i Mazurach. Gdzie na randkę w walentynki 2021? [GALERIA]

2021-02-12 10:11 agada

Walentynki 2021 na Warmii i Mazurach. W tym roku będą nieco inne niż te w latach poprzednich. Bez wyjścia do restauracji i knajp. Kino? Tylko studyjne. Jak w takim razie spędzić ten czas ze swoją drugą połówką? Gdzie na romantyczną randkę zabrać ukochaną osobę? Sprawdź nasze propozycje!

Gdzie na randkę zabrać ukochaną osobę? Jak spędzić walentynki 2021? W tym roku święto zakochanych będzie inne niż wszystkie, bo pierwszy raz będziemy obchodzić je w trakcie pandemii. Dlatego najlepszym sposobem na spędzenie tego dnia będzie romantyczny spacer. Zwłaszcza że w województwie warmińsko-mazurskim mamy wiele pięknych i magicznych miejsc, a walentynki wypadają w tym roku w niedzielę. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się na całodniową wycieczkę za miasto. By ułatwić Wam poszukiwania, przygotowaliśmy subiektywne zestawienie TOP 10 romantycznych miejsc na walentynki w województwie warmińsko-mazurskim.

ESKA XD #015
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE