Szokujące zachowanie księdza na pielgrzymce do Gietrzwałdu. Poszło o... kawę [NAGRANIE]

2022-08-08 10:29
Szokujące słowa księdza na pielgrzymce do Gietrzwałdu. Naskoczył na starszą kobietę
Autor: Screen z YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=FGp5U4z35bA Szokujące słowa księdza na pielgrzymce do Gietrzwałdu. Naskoczył na starszą kobietę

Do sieci trafiło skandaliczne nagranie z pieszej pielgrzymki z Poznania do Gietrzwałdu. Suspendowany ksiądz Michał Woźnicki zaatakował słownie jedną ze starszych uczestniczek, która zaproponowała mu kawę. Co dokładnie powiedział?

Ks. Michał Woźnicki, jeden z największych skandalistów w świecie duchownych, zorganizował pieszą pielgrzymkę z Poznania do sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdzie w województwie warmińsko-mazurskim. W ostatnim czasie zrobiło się o niej bardzo głośno. Wszystko za sprawą skandalicznych nagrań z księdzem Woźnickim w roli głównej, które obiegły media społecznościowe. Zaczęło się od kazania w trakcie wędrówki na temat pierwszeństwa w kolejce do toalety. Jak stwierdził były salezjanin, duchownego kolejka nie obowiązuje i powinien mieć pierwszeństwo nawet przed staruszką.

To jednak nie koniec. Na najnowszym wideo duchowny zaatakował słownie starszą kobietę, która zaproponowała mu kawę.

– Cisza jest święta. Pan Bóg mówi do nas w ciszy. Pierwsze słowa chce do nas powiedzieć i to na pewno nie jest słowo kawa czy herbata – powiedział do uczestniczki pielgrzymki.

A kiedy córka stanęła w obronie kobiety, ksiądz zaatakował również ją.

– Zabierać mamę i wracać do domu albo swoją pielgrzymkę prowadzić. W tej chwili powinna pani zdjąć buty i nie boso, ale na kolanach iść do końca miejsca, gdzie idziemy – odpowiedział.

Eska Summer City Olsztyn! Stare Miasto i Ławeczka Mikołaj Kopernika
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE