Szczytno. 19-latek skatował dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin. Został zatrzymany

2021-11-15 13:40

W Szczytnie 19-latek brutalnie pobił dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin. Nastolatka z ciężkimi obrażeniami twarzoczaszki została przetransportowana do szpitala. 19-latek został zatrzymany - poinformował PAP w poniedziałek prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard.

Według rzeczniczki Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie st. sierż. Izabeli Cyganiuk zawiadomienie o pobiciu policja otrzymała w nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 2.30. Do zdarzenia doszło na terenie miasta na posesji przed domem dziewczyny. Chłopak został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Został osadzony w celi.

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard powiedział, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegóły nie są podawane z uwagi na dobro pokrzywdzonej. - Dziewczyna doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki i została przetransportowana do szpitala - wyjaśnił.

Wskazał, że sposób działania był szokujący. - Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych, ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych - powiedział prokurator.

Przekazał, że na poniedziałek zaplanowano przeprowadzenie czynności z zatrzymanym.

(PAP)

Super Raport 15.11 (Goście: Robert Biedroń - Nowa Lewica oraz dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Gawkowski
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE