Studenci nie zapominają o ruchu: "Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu"

2020-04-24 9:53
Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu
Autor: pexels.com

Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prowadzili akcję dla osób zainteresowanych sportem i dobrą zabawą. Cykl "Kortowo Na Sportowo" cieszył się dużym zainteresowaniem, niestety został wstrzymany przez epidemię koronawirusa.

Siłownie zamknięte, kwarantanna domowa, ale o formę trzeba dbać! Skoro nie można zrobić tego na siłowniach, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać trening w domu. Studenci z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wychodzą naprzeciw lenistwu i ruszają z cyklem "Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu". 

Kortowo Na Sportowo znowu wraca jednak teraz w trochę innej formie - formie online. Będziemy spotykali się w piątki o godzinie 18 na profilu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego oraz Kortowiady, gdzie będą prowadzone zajęcia online. W ten piątek zajęcia poprowadzi Szymon Dujko-Domański z Fitness Club Sylwetka. Żeby uczestniczyć w zajęciach należy mieć tylko krzesło i dwa ręczniki by zwiększyć efektywność tych ćwiczeń. - mówi Maksymilian Kurowski - rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

"Kortowo Na Sportowo w Twoim Domu" to idealny sposób, żeby dodać sobie energii na piątkowy wieczór. Trening jest dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania, dla każdego kto ma w sobie chęć i odrobinę motywacji. Mimo kwarantanny i pobytu w domu nie możemy zapominać o aktywności fizycznej. Studenci UWM wiedzą o tym doskonale i zachęcają do wspólnego treningu. 

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku - "Kortowo Na Sportowo", a także na profilu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM. 

Dezynfekcja wiat przystankowych w Olsztynie
Mały alergik: alergia na pyłki drzew. Posłuchaj o objawach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE