Seicento jedzie pod prąd na obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego. Internauci: Chłop może w szoku jest [NAGRANIE]

2022-12-23 14:42
Samochód jechał pod prąd na obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego. Do sieci trafiło nagranie
Autor: TikTok: kuba089655 Samochód jechał pod prąd na obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego. Do sieci trafiło nagranie

Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego została oddana do użytku zaledwie kilka dni temu. Może dlatego nie wszyscy kierowcy jeszcze wiedzą, jak się po niej poruszać. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać samochód jadący... pod prąd. – Chłop może w szoku jest – komentują Internauci.

Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego otwarta

Od środy (21 grudnia) kierowcy mogą korzystać z nowo wybudowanej obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego. Jest to droga klasy GP (główna ruchu przyspieszonego) o przekroju 2+1. Została powiązana z innymi drogami publicznymi poprzez cztery ronda na wysokości miejscowości Brzozie Lubawskie, Kacze Bagno, Nowe Miasto Lubawskie, Bratian. Dzięki budowie obwodnicy z Nowego Miasta Lubawskiego wyprowadzony został ruch tranzytowy, który dezorganizował i zakłócał życie mieszkańców. Nakładając się na ruch miejski, prowadził on do poważnego zatłoczenia ulic. Budowa obwodnicy spowodowała skrócenie czasu przejazdu i podniesienie bezpieczeństwa na drodze poprzez zmniejszenie liczby skrzyżowań i zlikwidowanie bezpośrednich wjazdów na drogę z pól i posesji.

Nie wszyscy potrafią z niej korzystać. Jeden z kierowców jechał pod prąd

Jak się okazuje, nie wszyscy jeszcze wiedzą, jak jeździć nową obwodnicą. W sieci krąży nagranie, na którym widać, jak samochód pędzi nią… pod prąd.

Komentarze Internautów jak zwykle bezcenne.

Cytując wieszcza.. "Tak żem czuł" ze to tak będzie wyglądać...

Tak to jest jak na prowincji obwodnicę wybudują!

Chłop może w szoku jest

W końcu po około trzydziestu lat oczekiwań

Chyba dosłownie chciał obczaić teren

Ja tu tylko kawałek Panie władzo

Elbląg. Wjechał pod prąd na S7
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE