Samochodowy rajd na Polanie Kielarskiej. Leśnicy zgłosili sprawę na policję [ZDJĘCIA]

2021-02-01 10:49

Polana Kielarska to jedno z chętniej odwiedzanych miejsc pod Olsztynem. Niestety nie wszyscy potrafią z niego korzystać. Przykładem na to jest zakopany w błocie na środku polany samochód, który został porzucony już kilka dni temu.

Nadleśnictwo Olsztyn opublikowało w sieci zdjęcia samochodu porzuconego na Polanie Kielarskiej. Auto jest zakopane w błocie na środku polany już od kilku dni. - Szlaban odgradzający wjazd na polanę niestety został zniszczony, a „sympatycy przyrody” urządzili sobie rajd samochodowy, który zakończył się najwyraźniej nie po ich myśli. Sprawa została przekazana w ręce policji - informują leśnicy.

Polana Kielarska to miejsce bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców Olsztyna. Usytuowana nad brzegiem jeziora Kielarskiego, oddalona zaledwie około 5 km od granicy miasta, zaprasza do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Z myślą o obserwatorach natury nad brzegiem jeziora Nadleśnictwo Olsztyn wybudowało wieżę obserwacyjno – widokową. Na jej bokach zamocowano tablice edukacyjne, opisujące gatunki ptaków, które można zobaczyć w okolicy jeziora.

Łodzianie zbudowali serce z monet. Wszystko dla WOŚP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE