Rukławki. Na plaży Słoneczny Brzeg powstała strefa rekreacyjno-wypoczynkowa [ZDJĘCIA]

2021-08-26 12:05

Nowe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe niedaleko Olsztyna! Plaża Słoneczny Brzeg w Rukławkach zmieniła się nie do poznania. Pojawiły się tam m.in. ławeczki, leżaki, stojaki na rowery oraz murowany grill. Na ten cel Gmina Biskupiec otrzymała dofinansowanie w kwocie 15 tysięcy złotych.

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wolny czas? W Rukławkach powstała właśnie nowa strefa rekreacyjno-wypoczynkowa, z której mogą korzystać nie tylko mieszkańcy, ale również turyści. Znajdziemy ją na plaży Słoneczny Brzeg. Gmina Biskupiec, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w kwocie 15 tysięcy złotych, zmieniła to miejsce nie do poznania. Od teraz nad jeziorem można wypoczywać na nowych leżakach, a także poczytać książkę na wygodnych ławeczkach, które jednocześnie pełnią funkcję huśtawek. Do tego zamontowano murowany grill, pergolę, stojaki na rowery oraz tematyczne kosze na śmieci.

- Moi drodzy, strefa wypoczynku nad jeziorem Dadaj jest już do Waszej dyspozycji. W ramach konkursu „Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego” 2021, powstała strefa wypoczynku i przyjazne miejsce spotkań dla nas wszystkich.  Zachęcam Was do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz integracji - poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Kamil Kozłowski, burmistrz Biskupca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 25.08, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE