Prezydent Ełku podjął wyzwanie #Hot16Challenge2. Musisz to zobaczyć! [WIDEO]

2020-05-18 11:13
Tomasz Andrukiewicz rapuje. Prezydent Ełku podjął wyzwanie #hot16challenge2
Autor: YouTube: Tomasz Andrukiewicz Tomasz Andrukiewicz rapuje. Prezydent Ełku podjął wyzwanie #hot16challenge2

Wyzwanie #hot16challenge2 podejmują nie tylko muzycy, ale też aktorzy, dziennikarze czy politycy. Do akcji przyłączył się między innymi prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz. Jak wyszło mu rapowanie? Czy przebije prezydenta Andrzeja Dudę i jego "ostry cień mgły"? Posłuchajcie na ESKA Olsztyn!

Prezydent Ełku, Tomasz Andrukiewicz, rapuje na YouTube

Wyzwanie #hot16challenge2  dotarło również do Ełku. Prezydent miasta, Tomasz Andrukiewicz, spróbował swoich sił w rapowaniu i wspólnie ze współpracownikami urzędu miasta stworzył utwór, który możecie obejrzeć i przesłuchać poniżej.

#Hot16challenge2. Co to takiego?

#Hot16challenge2 to charytatywna akcji, która polega na tym, by napisać, wykonać i nagrać co najmniej 16 wersów rapu w ciągu 72 godzin od nominacji. - #Hot16challenge2 to nie jest zwykłe rapowanie, to przede wszystkim udział w akcji charytatywnej na siepomaga.pl, gdzie zbierane są fundusze na wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem. Ja swój datek już przekazuję i nominuję: Marka Chojnowskiego - starostę ełckiego, Marcina Millera z zespołu Boys oraz Rafała Wilczewskiego - wójta gminy Prostki. - mówi Tomasz Andrukiewicz.

COŚ DOBREGO #21
Posłuchaj czym jest uczulenie (alergia) na słońce. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE