Poznaj „Inny wymiar Morsowania”, czyli niecodzienny kontakt z zimnem [AUDIO]

2021-12-17 9:16

Inny wymiar Morsowania. Wydarzenie pod tym hasłem odbędzie się w niedzielę w Bartążku. Wejście do wody odbędzie się po zmroku w niesamowitym klimacie. Posłuchaj podcastu z organizatorami wydarzenia.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Inny Wymiar Morsowania

W niedzielę 19 grudnia, na plaży w Bartążku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Jeśli lubisz morsować w spokoju lub planujesz rozpocząć przygodę z zimowymi kąpielami w nieco innym stylu, zarezerwuj niedzielne popołudnie na to wydarzenie.

19 grudnia, na plaży w Bartążku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich kochających zimno. Zapraszamy również osoby, które chcą w wyjątkowy sposób zacząć swoją przygodę z tym wyjątkowym żywiołem. Pokażemy, że można inaczej obcować z zimnem. Jeśli lubisz morsować w spokoju, skupieniu, koncentrując się na oddechu, w medytacji – zapowiada Rafał Czerniewski „Moc z Żywiołów”.

Do wody wejdziemy z pochodniami, w towarzystwie uderzeń w bębny, które będą nawiązywały do rytmu bicia serca. Na miejscu odbędzie się też pokaz Pracowni Tańca i Ognia Transfuzja. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę o 15:00 na plaży w Bartążku – dodaje Dorota Jachimowicz z Quźni Jeziorany.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka dla chorego 6-letniego chłopca z Bartąga.

Wydarzenie polecamy, a zdecydowanie więcej w podcaście!

Posłuchaj: z organizatorami wydarzenia rozmawia Anita Zalewska
Inny Wymiar Morsowania
Autor: materiał organizatora Wydarzenie odbędzie się w niedzielę w Bartążku

Quiz o Polsce. Prawda czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Rzeka Wisła mierzy ponad tysiąc kilometrów.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE