Poprzewracali kosze na śmieci. Jeden rzucili na jezdnię! Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

2022-03-11 12:00
Poprzewracali kosze na śmieci. Jeden rzucili na jezdnię! Wszystko nagrały kamery [WIDEO]
Autor: KPP Pisz Pisz. Poprzewracali kosze na śmieci. Jeden rzucili na jezdnię! Wszystko nagrały kamery

W nocy piska policja zauważyła leżące na ulicy poprzewracane kosze na śmieci. Okazało się, że sprawców chuligańskiego wybryku zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. To mieszkańcy Pisza w wieku 17 i 20 lat. Obaj znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (10/11 marca) tuż przed północą na ulicy Warszawskiej w Piszu. Policjanci piskiej prewencji zauważyli tam poprzewracane kosze na śmieci. Po przejrzeniu zapisu monitoringu miejskiego wyszło na jaw, kto za tym stoi. Sprawców długo szukać nie trzeba było. Funkcjonariusze zauważyli ich na jednej z ulic.

- Na widok radiowozu zaczęli uciekać, ale natychmiast zostali zatrzymani. To mieszkańcy Pisza w wieku 17 i 20 lat. Obaj byli pod działaniem alkoholu. Starszy z nich miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie, a młodszy ponad 0,5 promila - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa piskiej policji.

Mężczyznom grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Rzucił na jezdnię kosz ze śmieciami. Wszystko nagrał miejski monitoring

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE