Planetarny Klub Filmowy w Olsztynie powraca [AUDIO]

2021-10-13 14:49

Powróciła i zaprasza w swoje progi. Jej półki kuszą nowościami oraz klasykami, zarówno z gatunku filmu, muzyki, jak i literatury. Biblioteka Multimedialna Planeta 11 czeka na gości, a powodem by się tam wybrać może być chociażby spotkanie Planetarnego Klubu Filmowego.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Zaglądamy do Biblioteki Multimedialnej Planeta 11. Choć znajduje się tuż przy wielkim placu budowy nowej linii tramwajowej i nieco schowała się sąsiadującym za wieżowcem, działa i ma się dobrze. powodem, by zajrzeć do Planety 11 , poza wypożyczeniami, może być powrót Planetarnego Klubu Filmowego.

Powraca Planetarny Klub Filmowy, a pierwsze po długiej przerwie spotkanie zaczynamy od mocnego uderzenia. Przeniesiemy się na front wojenny. Tematyka związana z Afganistanem – mówi kierownik biblioteki Jacek Smółka. – Film w reżyserii Roda Luriego opowiada o trudnej walce o przetrwanie amerykańskiego oddziału żołnierzy z otoczonej górami bazy wojskowej Keating w Afganistanie. W rolach głównych między innymi Scott Eastwood. Po filmie zapraszamy na dyskusję, a naszym gościem będzie politolog dr hab. Marcin Chełminiak.

Posłuchaj: o październikowym spotkaniu Planetranego Klubu Filmowego mówi kierownik Planety11 Jacek Smółka
Powraca Planetarny Klub Filmowy
Autor: materiały organizatora Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń

Wydarzenie odbędzie się w Planecie 11 w poniedziałek, 18. października 2021 o godzinie 19:15.

Seans jest bezpłatny, a spotkanie odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE