Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je na spacerze

2021-11-22 12:00
Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je spacerując
Autor: KPP Pisz Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je spacerując

Policjanci zatrzymali 20-letnią mieszkankę Pisza podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W miejscu jej zamieszkania kryminalni znaleźli woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz z białym proszkiem. Testery wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Zatrzymana tłumaczyła funkcjonariuszom, że znalazła je będąc na spacerze.

Młoda kobieta została zatrzymana przez policję w piątek (19 listopada) po godzinie 22.00 w Piszu. Jak informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa piskiej policji, 20-latka już wcześniej była notowana za przestępstwa narkotykowe.

— W miejscu jej zamieszkania policjanci znaleźli kilka woreczków strunowych z suszem roślinnym, z białym proszkiem oraz foliowe zawiniątka z substancją koloru białego oraz żółtego. Były one schowane w rzeczach osobistych. Wszystkie te substancje zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Badanie testerem wykazało, że są to narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy — przekazała nadkom. Anna Szypczyńska.

20-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania narkotyków.  — Nie kwestionowała swojej winy. Powiedziała policjantom, że wszystkie te substancje znalazła będąc sama na spacerze i wzięła je z ciekawości — dodała oficer prasowa.

Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Sedno Sprawy - Anna Michalska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE