Pilny apel olsztyńskiego szpitala. Potrzebne są pieniądze na sprzęt do walki z koronawirusem

2020-03-26 8:28 agada
Pilny apel olsztyńskiego szpitala. Potrzebne są pieniądze na sprzęt do walki z koronawirusem
Autor: Szpital MSZ w Olsztynie

Na zrzutka.pl ruszyła zbiórka charytatywna na rzecz Miejskiego Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Pracownicy proszą o wsparcie finansowe. Potrzebne są środki ochrony osobistej, środki dezynfekujące i sprzęt medyczny. Liczy się każda pomoc!

Placówka pilnie potrzebuje dofinansowania, by móc zakupić niezbędny sprzęt medyczny, w tym m.in. analizator do diagnostyki genetycznej w technice PCR do wykrywania SARS-CoV-2. Pracownicy potrzebują również środków do dezynfekcji kombinezonów i maseczek ochronnych. Pomóc może każdy. Wystarczy wpłacić nawet niewielką kwotę. LINK DO ZBIÓRKI: ZRZUTKA.PL

- W imieniu własnym, pracowników oraz pacjentów Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe placówki. - apelują pracownicy szpitala.

Zakupiony z środków sprzęt pomoże w walce z szerzącą się pandemią w województwie warmińsko - mazurskim i przyczyni się do wytężonej walki z panującym wirusem oraz przyśpieszy diagnostykę pacjentów z podejrzeniem zakażenia.

Do końca zbiórki pozostały jeszcze 74 dni. W chwili obecnej szpital zebrał 33 320 zł z 600 000 zł.

Czy myjesz ręce dokładnie? Ten film Cię uświadomi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.