Piłkarze Stomilu Olsztyn rozdawali pączki i zaproszenia na spotkanie [ZDJĘCIA]

2020-02-21 10:30

Tłusty Czwartek za nami. O to, by każdy mógł zjeść chociaż jednego pączka, zadbali piłkarze Stomilu Olsztyn wraz z Akademią Sportu. Wczoraj w Galerii Warmińskiej rozdawali słodkie pączuchy. Przy okazji można było otrzymać zaproszenie na prezentację klubu, która odbędzie się niebawem w centrum handlowym.

W roli częstujących wystąpili Aleksandra Folga, Mateusz Bondarenko, Sam van Huffel, Eric Molloy, Jakub Mosakowski oraz Jakub Staszak. Wręczane były również zaproszenia na prezentację drużyny, która odbędzie się w Galerii Warmińskiej 26. lutego, o godz. 17:00. Oprócz prezentacji będą także takie atrakcje jak strefa łowców autografów, konkursy i niespodzianki dla kibiców – do wygrania będą między innymi koszulki z autografami oraz karnet na rundę wiosenną, strefa e-sport z grą FIFA 20, występy artystyczne, punkt sprzedaży biletów i karnetów.
 

Tłusty Czwartek w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE