Warmia Energa Olsztyn

i

Autor: Andrzej Brzozowski

Piłka ręczna. Warmia zagra z młodzieżą z Kwidzyna [AUDIO]

2021-04-30 14:40

Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn są już na finiszu rozgrywek sezonu 2020/2021. W piątek (30 kwietnia) rozegrają w Kwidzynie zaległy mecz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w ramach 15. kolejki spotkań I ligi grupy A. Początek meczu o godzinie 17:30.

Ostatnio Warmia rozegrała niezwykle trudny mecz w Wągrowcu. Podopieczni Jarosława Knopika wyszli zwycięsko z pojedynku (24:23) z jednym z pretendentów do wygrania ligi i zachowali nadzieje na końcowy triumf w rozgrywkach. O wyniku zadecydował rzut karny, który skutecznie wykończył jeden z bohaterów meczu, Adrian Chełmiński. Warmiacy wciąż okupują drugą lokatę w tabeli, tracąc do liderującego MKS-u Grudziądz zaledwie 3 punkty. Rywalizacja między tymi zespołami jeszcze przed nami.

Joanna Jędrzejczyk w olsztyńskim studiu Eski

Przed meczem z młodzieżą z Kwidzyna trener Jarosław Knopik ma do dyspozycji pełen skład. Olsztynianie ostatnie dni poświęcili na szlifowanie taktyki.

– Nie lekceważymy najbliższego przeciwnika, bo w sporcie wszystko jest możliwe, ale w mojej ocenie musimy się po prostu skupić na swojej grze – mówi szkoleniowiec Warmii

- Wszystko decyduje się na boisku, to co było czy to co będzie to musimy zostawić na te 60 minut i jak najlepiej wykonać swoją robotę. Chcemy pewnie wygrać bo na to nas stać i przy naszej dobrej grze oczywiście z szacunkiem do przeciwnika to jednak to my przewyższamy ten zespół umiejętnościami, doświadczeniem i będziemy z tego chcieli skorzystać podkreśla trener Jarosław Knopik.

Posłuchaj: Jarosław Knopik, trener Warmii Energa Olsztyn przed meczem z SMS ZPRP Kwidzyn
Warmia Energa Olsztyn - SMS Kwidzyn 30.04

i

Autor: Warmia Energa Olsztyn

Spotkanie z przedostatnią drużyną w tabeli, która dotychczas zdobyła tylko 3 punkty, z SMS-em Kwidzyn już dzisiaj (piątek 30 kwietnia) na boisku rywala o godz. 17:30.

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE