Ratujemy Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Nie poddajemy się!

2020-04-17 7:25
Uratujmy Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Nie poddajemy się!
Autor: Facebook: Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie pilnie potrzebuje pomocy. Trudna sytuacja związana z epidemią koronawirusa odcięła właścicielom źródło dochodów, które pozwalało na utrzymanie tego miejsca. Liczy się nawet najdrobniejsza pomoc!

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie potrzebuje pomocy

Życie w czasie epidemii koronawirusa dla nikogo nie jest łatwe. Z trudną sytuacją zmaga się między innymi Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. To prywatna placówka, która utrzymuje się wyłącznie z prowadzenia wycieczek edukacyjnych organizowanych głównie w sezonie. W obecnym momencie nie ma szans na jakiekolwiek dochody. Rosną natomiast koszty utrzymania zwierząt. Właściciele postanowili nie poddawać się. Na portalu zrzutka.pl stworzyli zbiórkę, dzięki której można pomóc uratować to niezwykłe miejsce.

- Zwracamy się więc do Was z ogromną prośbą. Odpaliliśmy zbiórkę na portalu zrzutka.pl. Jeśli możecie, przekażcie chociaż najmniejszą kwotę na ratowanie zwierząt w Kadzidłowie. Każda złotówka zostanie przekazana na utrzymanie Parku, bieżące wydatki związane z karmieniem zwierząt i opieką nad nimi, ewentualnie na niezbędne naprawy wolier czy zagród. Zdajemy sobie sprawę z trudności wielu firm, ale tu chodzi o żywe zwierzęta, nie da się zawiesić na jakiś czas karmienia ich czy opieki nad nimi. Stosując się do wszystkich zabezpieczeń epidemiologicznych, musimy nadal prowadzić Park i pozostawić pracowników zajmujących się opieką nad zwierzętami. Nasze nowe otwarcie w zeszłym roku i postawienie na „odnowę Kadzidłowa” niestety będzie musiało prawdopodobnie spowolnić, ale nie możemy pozwolić na obniżenie dobrostanu i warunków życia zwierząt przebywających w Kadzidłowie. - apelują właściciele Parku w Kadzidłowie.

LINK DO ZBIÓRKI: https://zrzutka.pl/rkkbnj

COŚ DOBREGO #006
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE