Olsztyński Jarmark Świąteczny 2022. Kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM]

2022-11-24 14:40
Olsztyński Jarmark Świąteczny 2022. Kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM]
Autor: Unsplash - zdjęcie ilustracyjne Olsztyński Jarmark Świąteczny 2022. Kiedy i gdzie się odbędzie? [PROGRAM]

W tym roku mieszkańcy Olsztyna wybiorą się na aż dwa bożonarodzeniowe jarmarki. Oprócz Kiermaszu Świątecznego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury będzie też Olsztyński Jarmark Świąteczny, który przygotowuje Kuźnia Społeczna. Kiedy i gdzie się odbędzie? Co w programie? Szczegóły poniżej.

Świąteczna atmosfera w Olsztynie. Jakie wydarzenia zaplanowano na grudzień?

Mimo trudnej sytuacji gospodarczej, w Olsztynie poczujemy prawdziwy klimat świąt Bożego Narodzenia. Miejski Ośrodek Kultury przygotowuje kolejną edycję wydarzenia „Święta Dobrze was widzieć!”. Nie zabraknie więc koncertów, oryginalnych animacji dla całych rodzin, Biegu Mikołajów, a także Kiermaszu Świątecznego. Wydarzenie odbędzie się już na początku grudnia, dokładnie 10 i 11 grudnia, na Targu Rybnym oraz w jego okolicach.

Olsztyński Jarmark Świąteczny - kiedy i gdzie się odbędzie?

Nieco później, w dniach 17-18 grudnia, odbędzie się drugi bożonarodzeniowy jarmark pod nazwą „Olsztyński Jarmark Świąteczny”. Tym razem jednak zorganizowany przez Kuźnię Społeczną przy ulicy Kotańskiego 1. W programie wystawcy, koncerty, wspólne kolędowanie, animacja dla najmłodszych, spotkanie z Mikołajem oraz cała masa innych atrakcji.

Najpopularniejsze świąteczne piosenki 2021: hity na Boże Narodzenie [TOP 10]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE