Olsztynianie podkręcają blask choinki siłą mięśni [AUDIO]

2021-12-07 22:10
Olsztynianie podkręcają blask choinki siłą mięśni
Autor: materiał organizatora Wystartowała akcja Aktywnie na Święta

W Mikołajki przed olsztyńskim ratuszem została rozświetlona tradycyjna choinka. Wydarzenie było jednym z elementów świętowania imienin Mikołaja, a jednocześnie inauguracją oryginalnej akcji. Miejska propozycja kryje się za hasłem „Aktywnie na Święta”.

W Mikołajki przed ratuszem rozbłysła miejska choinka

Wsiądź na rower i rozpal iluminację

Jeszcze przez miesiąc olsztynianie mogą rozświetlać miejską choinkę siłą własnych mięśni. W mikołajki ratuszowa choinka została oficjalnie zaprezentowana, a przed drzewkiem pojawiły się 4 rowerki treningowe. W każdej chwili możemy na zasiąść i pedałując rozświetlić dodatkową iluminację.

Takiej propozycji jeszcze w naszym mieście nie było - mówi koordynatorka ds. estetyki miasta, Renata Domżalska. - Dzięki aktywności mieszkańców i gości naszego miasta będziemy chcieli uzyskać niezwykły efekt na naszej miejskiej choince. Siłą mięśni zapewnimy drzewku dodatkową, niezwykłą iluminację. Zapraszamy wszystkich przed ratusz.

Olsztyn aktywny na święta
Autor: materiał organizatora Akcja potrwa przez miesiąc i będzie można wygrać wejściówki na siłownię

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE