Olsztyn. Od soboty zmiana organizacji ruchu na Wyszyńskiego [AUDIO]

2021-09-17 12:30
Od soboty kolejne zmiany na Wyszyńskiego, tym razem w ruchu pieszych
Autor: Anita Zalewska Od soboty kolejne zmiany na Wyszyńskiego, tym razem w ruchu pieszych

W Olsztynie trwa rozbudowa linii tramwajowych. Nowa nitka poprowadzi z Pieczewa do centrum. Prace przy budowie torowiska prowadzone są na kilku odcinkach jednocześnie, co powoduje, że wykonawcy dosyć często serwują mieszkańcom zmiany w organizacji ruchu. Tym razem w sobotę wejdą nowości na Wyszyńskiego.

Rozkopane centrum Olsztyna, tędy pojadą tramwaje

Uwaga, zmiany na Wyszyńskiego. Tym razem, wykonawca prac związanych z rozbudową linii tramwajowych wprowadzi nowe rozwiązania dla pieszych. Zmiany zaczną obowiązywać w sobotę (18 września). - Od 18 września wzdłuż ul. Wyszyńskiego na odcinku od ul. Żołnierskiej do ul. Pstrowskiego zostanie wyłączony z użytkowania chodnik po zachodniej stronie ulicy, od przystanku autobusowego do ul. Żołnierskiej. Na tym odcinku nadal będzie funkcjonować będzie chodnik po przeciwnej, wschodniej stronie ulicy – mówi Marta Bartoszewicz z olsztyńskiego ratusza.

Zmiany na Wyszyńskiego
Autor: Urząd Miasta Olsztyna Zmiany na Wyszyńskiego - część chodnika będzie wyłączona z ruchu
Posłuchaj: o zmianach organizacji ruchu przy Wyszyńskiego mowi Marta Bartoszewicz z olsztyńskiego ratusza

Przypominamy, że na odcinku ul. Wyszyńskiego od al. Piłsudskiego do ul. Żołnierskiej ruch pieszych odbywa się wydzielonym pasem po stronie zachodniej (po stronie ul. Parkingowej).

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE