Warsztaty JESIENIARZE ZE SPIŻU. SZALIKI NA POMNIKI!

i

Autor: Unsplash Warsztaty JESIENIARZE ZE SPIŻU. SZALIKI NA POMNIKI!

Olsztyn. Ze starych koszulek stworzą kolorowe szaliki... DLA POMNIKÓW!

2021-11-26 12:42

Nie masz pomysłu na weekend? Wpadnij na salę pod Amfiteatrem. W sobotę (27 listopada) odbędą się tam inspirujące warsztaty w duchu zero waste, w trakcie których uczestnicy ze starych bawełnianych koszulek stworzą cieplutkie, kolorowe szaliki, a następnie otulą nimi olsztyńskie pomniki. Szczegóły poniżej.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na listopadowe warsztaty w duchu zero waste "Jesieniarze ze spiżu. Szaliki na pomniki!". Te odbędą się w najbliższą sobotę (27 listopada) o godzinie 11.00 w sali pod Amfiteatrem. W czasie spotkania uczestnicy z pozyskanej z bawełnianych t-shirtów „włóczki” nauczą się robić cieplutkie, modne i eko, szaliki - antidotum na listopadowe chłody i szarości. — Przy gorącej herbacie poplotkujemy też o spiżowych mieszkańcach naszego miasta, ich obecności lub nieobecności w naszej miejskiej codzienności, a następnie udamy się do nich w odwiedziny, by otulić ich ciepłem i kolorami — zachęcają organizatorzy.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Wystarczy wziąć ze sobą niepotrzebne koszulki bawełniane - im więcej kolorów, tym lepiej! O dobre nastroje organizatorzy zadbają na miejscu.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, przed wejściem na salę uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie prostego oświadczenia o stanie zdrowia. — Jeśli macie możliwość wydrukowania i przyniesienia już podpisanego oświadczenia, z pewnością ułatwi to i przyspieszy procedurę wejścia na salę. Plik z oświadczeniem jest dostępny na naszej stronie pod adresem https://www.mok.olsztyn.pl/aktualnosci/2021/11/oswiadczenia-przedimprezowe — informuje Miejski Ośrodek Kultury.

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Sedno Sprawy - Paweł Kukiz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE