Olsztyn. Poszukiwani sprawcy kradzieży pojazdu marki audi a6

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Poszukiwani sprawcy kradzieży pojazdu marki audi a6

Olsztyn. Złodzieje w maseczkach ochronnych ukradli Audi A6. Poszukuje ich policja [WIDEO]

2021-11-04 14:50

Poszukiwani mężczyźni widoczni na nagraniu! Mogą mieć oni wiedzę na temat zniknięcia z podziemnego parkingu osobowego audi. Jeśli ich rozpoznajesz, to koniecznie skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Szczegóły w artykule poniżej.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i tożsamości sprawców kradzieży samochodu marki Audi A6.

— Z uzyskanych na chwilę obecną informacji wynika, że pojazd został skradziony z garażu podziemnego przy ul. Tęczowy Las w dniu 9 lipca 2021 r. Wartość auta oszacowano na kwotę około 70 tys. zł — podała w komunikacie policja.

Osoby, które mogą pomóc ustalić tożsamość sprawców kradzieży, proszone są o kontakt z policją.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Olsztyn. Ukradli Audi A6 z podziemnego garażu. Szuka ich policja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE