Olsztyn. Złodzieje w maseczkach ochronnych ukradli Audi A6. Poszukuje ich policja [WIDEO]

2021-11-04 14:50

Poszukiwani mężczyźni widoczni na nagraniu! Mogą mieć oni wiedzę na temat zniknięcia z podziemnego parkingu osobowego audi. Jeśli ich rozpoznajesz, to koniecznie skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Szczegóły w artykule poniżej.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i tożsamości sprawców kradzieży samochodu marki Audi A6.

— Z uzyskanych na chwilę obecną informacji wynika, że pojazd został skradziony z garażu podziemnego przy ul. Tęczowy Las w dniu 9 lipca 2021 r. Wartość auta oszacowano na kwotę około 70 tys. zł — podała w komunikacie policja.

Osoby, które mogą pomóc ustalić tożsamość sprawców kradzieży, proszone są o kontakt z policją.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Ukradli Audi A6 z podziemnego garażu. Szuka ich policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE