Olsztyn. Uderzyła w barierki na ul. Niepodległości. Była kompletnie pijana!

2022-05-18 11:53
Olsztyn. Uderzyła w barierki na ul. Niepodległości. Była kompletnie pijana!
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Uderzyła w barierki na ul. Niepodległości. Była kompletnie pijana!

Promile za kierownicą mogą doprowadzić do nieszczęścia! Przekonała się o tym pewna 30-latka, która będąc kompletnie pijana, wsiadła za kierownicę i uderzyła w barierki ochronne. O jej losie już wkrótce zdecyduje sąd.

We wtorek (18 maja) kilka minut po godzinie 1:00 policjanci interweniowali na wezwanie świadków, którzy na ul. Niepodległości w Olsztynie udzielali pomocy kobiecie poszkodowanej w kolizji drogowej. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierująca może znajdować się w stanie nietrzeźwości – zdradzał ją chwiejny krok i bełkotliwa mowa.

- Interweniujący policjanci ustalili, że 30-latka kierująca osobowym hyundaiem jadąc ul. Niepodległości od strony ul. Knosały w kierunku ul. Mariańskiej, w pewnym momencie zaczęła zjeżdżać do osi jezdni, zjechała na pas zieleni i zatrzymała się na barierkach ochronnych. Badanie policyjnym alkomatem potwierdziło, że 30-latka w chwili zdarzenia byłą kompletnie pijana – w jej organizmie krążył prawie promil alkoholu - informuje podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Wkrótce kierująca hyundaiem ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem. Zgodnie z prawem grozi jej wysoka grzywna, sądowy zakaz kierowania pojazdami, a nawet kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Olsztyn. Osobówka potrąciła dwie osoby na hulajnodze. Nagranie z monitoringu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE