Olsztyn. Śmiertelny wypadek na Bałtyckiej. Policjanci wiedzą, kto jest właścicielem audi

2021-11-12 11:18

Policji nie udało się dotrzeć do kierowcy audi, który nocą uczestniczył w tragicznym wypadku na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. W zderzeniu dwóch aut w nocy zginęło rodzeństwo : kobieta w wieku 23 lat i jej 25 -letni brat.

Oficer prasowy policji w Olsztynie Andrzej Jurkun poinformował PAP, że policja ustaliła dane właściciela pojazdu, który uczestniczył w zderzeniu z innym samochodem. "Trwa teraz ustalanie, kto prowadził ten samochód. Osoba ta cały czas jest przez policjantów poszukiwana" - powiedział PAP Jurkun.

W czwartek wieczorem w Olsztynie na ul. Bałtyckiej zderzyły się dwa osobowe auta. Jadące jednym z nich rodzeństwo zginęło na miejscu. Siła zderzenia była tak duża, że części rozbitych aut były rozrzucone na przestrzeni blisko 100 metrów. Kierowca jadący drugim samochodem pieszo uciekł z miejsca wypadku zanim pojawiły się tam służby.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że do zderzenia doszło, gdy 23-letnia kierująca audi A6, zawracała na skrzyżowaniu. Drugi samochód, audi A8, jechał prosto ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny. "Na ten moment nie można jednoznacznie wskazać, kto jest sprawcą wypadku. Będzie to wyjaśniane w czasie śledztwa" - poinformował Jurkun i dodał, że policja zabezpieczyła monitoring, a w sprawie na pewno wypowiedzą się biegli.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Kierowca opla wjechał wprost pod ciężarówkę, zginęła jego żona i córka, a wnuczek i zięć trafili do szpitala
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE