Olsztyn. Potrącenie na ul. Dworcowej. 29-latka w ciężkim stanie przewieziona do szpitala

2021-11-29 12:41
Olsztyn. Potrącenie na ul. Dworcowej. Ranna 29-latka przewieziona do szpitala
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Potrącenie na ul. Dworcowej. Ranna 29-latka przewieziona do szpitala

Niebezpieczny wypadek na ulicy Dworcowej w Olsztynie. Samochód osobowy potrącił 29-letnią kobietę w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. W wyniku poniesionych obrażeń została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin.

Do wypadku doszło w niedzielę (28 listopada) na ulicy Dworcowej w Olsztynie. — Z informacji uzyskanych od policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 29-latka została potrącona przez 23-letniego kierowcę osobowego audi w chwili, gdy była w połowie przejścia. Niestety, obrażenia poszkodowanej są poważne – karetką pogotowia została przetransportowana do olsztyńskiego szpitala — poinformował podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zbadali stan trzeźwości kierowcy osobowego auta – mężczyzna był trzeźwy. — Z uwagi na poważny charakter zdarzenia, policjanci nie mieli wątpliwości, aby 23-latkowi zatrzymać jego uprawnienia do kierowania a sprawę skierować do sądu — dodał oficer prasowy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE