Olsztyn. Potrącenie na ul. Dworcowej. 29-latka w ciężkim stanie przewieziona do szpitala

2021-11-29 12:41
Olsztyn. Potrącenie na ul. Dworcowej. Ranna 29-latka przewieziona do szpitala
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Potrącenie na ul. Dworcowej. Ranna 29-latka przewieziona do szpitala

Niebezpieczny wypadek na ulicy Dworcowej w Olsztynie. Samochód osobowy potrącił 29-letnią kobietę w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. W wyniku poniesionych obrażeń została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin.

Do wypadku doszło w niedzielę (28 listopada) na ulicy Dworcowej w Olsztynie. — Z informacji uzyskanych od policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 29-latka została potrącona przez 23-letniego kierowcę osobowego audi w chwili, gdy była w połowie przejścia. Niestety, obrażenia poszkodowanej są poważne – karetką pogotowia została przetransportowana do olsztyńskiego szpitala — poinformował podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zbadali stan trzeźwości kierowcy osobowego auta – mężczyzna był trzeźwy. — Z uwagi na poważny charakter zdarzenia, policjanci nie mieli wątpliwości, aby 23-latkowi zatrzymać jego uprawnienia do kierowania a sprawę skierować do sądu — dodał oficer prasowy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE