Olsztyn: Nagi mężczyzna biegał po mieście

i

Autor: Facebook: Beka z Olsztyna

Nagi mężczyzna biegał po Olsztynie. Złapała go policja

2020-01-13 7:40

Niecodzienny widok przyciągnął uwagę przechodniów w Olsztynie. Nagi mężczyzna biegał ulicami miasta. Na miejsce przyjechała policja.

Całe zajście miało miejsce w miniony czwartek na ulicy Partyzantów w Olsztynie niedaleko Komendy Miejskiej Policji. Około godziny 20. młody mężczyzna biegał nago po mieście.

Czytaj też: Tego w kościele jeszcze nie było! Podczas mszy ksiądz przedstawi wiernym bezdomnego psiaka

Jak dowiedział się portal TKO.pl, miał on wypróżnić się na przystanku autobusowym. Na miejsce szybko przybyła policja i pogotowie. Jak relacjonuje portal, 30-letni mężczyzna był pod wpływem substancji psychoaktywnych. Został zabrany do szpitala.

Zobacz: Stado muflonów biegało na Wzgórzach Dylewskich! Nadleśniczy uchwycił je na kamerce

- Nie stwarzał zagrożenia dla przechodniów, nie był agresywny. Po prostu biegał po ulicach – poinformował Rafał Prokopczyk z biura prasowego KMP w Olsztynie.

Podobna sytuacja miała miejsce jakiś czas temu w sąsiednim województwie. Do dwóch suwalskich sklepów wszedł zupełnie nagi 33-latek. W pierwszym z nich ukradł trzy piwa, w drugim paczkę papierosów. Wziął towar i jak gdyby nigdy nic...wyszedł. Jeszcze tego samego dnia wpadł w ręce policji. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE