Olsztyn na weekend. Na plaży zagrają rugbyści [AUDIO]

2021-07-21 22:26

Słońce, plaża i silni zawodnicy, a na finał – ślizg! Nadchodzący weekend w CRS Ukiel zapowiada się niezwykle ciekawe. O moc wrażeń (nie tylko sportowych) zadbają rugbyści. W sobotę i niedzielę na olsztyńskich piaskach odbędzie się Ukiel Rugby Beach Cup 2021.

Asfalt z gumy. Wady, zalety, cena, wytrzymałość | ESKA XD - Prosto z salonu #27

Prawdziwy festiwal rugby plażowego odbędzie się w Olsztynie już w weekend 24 i 25 lipca. W turnieju weźmie udział 12 zespołów męskich i 5 żeńskich. W sobotę od godz. 10:00 rozpoczną się mecze fazy grupowej, a w niedzielę od 10:00 finały.

Rugbyści z Warmii i Mazur kolejny raz uchylają wrota Plaży Miejskiej w Olsztynie. Zapraszamy tym razem na Plażę nr 3 nad Jezioro Ukiel. Szykujemy imprezę z wieloma atrakcjami, a wiadomo, że z rugbystami nie można się nudzić – zapowiada Henryk Pach, Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby. - Pogoda zamówiona , uważajcie na opaleniznę – dodaje szef tutejszych rugbystów.

Posłuchaj: Ukiel Rugby Beach Cup 2021 zapowiada Henryk Pach, Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Rugby

Wstęp na wydarzenie jest wolny, turniej poleca Eska, a na miejscu pojawi się wakacyjny patrol Eska Sumer City.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE