Olsztyn. Kobieta wjechała na skrzyżowanie NA CZERWONYM. Zobacz, jak to się skończyło! [WIDEO]

2021-04-02 12:54
Olsztyn. Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Pstrowskiego. Kobieta wjechała na czerwonym
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Pstrowskiego. Kobieta wjechała na czerwonym

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w czwartek (1 kwietnia) w rejonie skrzyżowania ulic Sikorskiego, Pstrowskiego oraz Obiegowej w Olsztynie. Kierująca osobowym fordem wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, przez co doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym kierowcą opla. ZOBACZCIE NAGRANIE!

Do zdarzenia doszło w czwartek (1 kwietnia) o godzinie 21.20 rejonie skrzyżowania ulic Sikorskiego, Pstrowskiego oraz Obiegowej w Olsztynie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Skończyło się jedynie na uszkodzeniu samochodów i urządzeń drogowych.

Wjechała na czerwonym. Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Pstrowskiego

Z ustaleń policji wynika, że przyczyną zdarzenia było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej 30-letniej kierującej osobowym forda. - Kobieta jadąc ul. Sikorskiego w kierunku ul. Obiegowej zderzyła się z prawidłowo jadącym kierowcą opla. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach uczestników zdarzenia - informuje podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy olsztyńskiej policji.

Kobieta straciła prawo jazdy za naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację, która razem z wnioskiem o zatrzymanie uprawnień do kierowania przesłana zostanie do sądu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE